Svářeč

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, do týmu SVÁŘEČŮ, hledáme zkušeného odborníka, který má rád svou práci, chce pracovat v dobrém kolektivu na unikátních projektech a při tom se profesně rozvíjet. Společnost se zabývá výrobou technologicky náročných strojírenských komponentů (vrtné plošiny, jeřáby, horské dráhy) a její působnost je po celém světě.

  • budete svařovat pomocí výkresové dokumentace (svařování menších ale převážně velkých dílců)

  • zodpovídat za kvalitu provedení svářečských prací

  • dodržovat technologické postupy

Profil kandidáta

  • vyučen v oboru

  • státní zkouška – metoda 135 podmínkou, metoda 136 a 138 výhodou

  • certifikát svářeče dle ČSN EN 9606-1, AWS nebo jiných standardů

  • zkušenost se svařováním v polohách, tenkých i tlustých materiálů

  • zkušenost se svařováním větších konstrukcí výhodou

  • jeřábnický, vazačský průkaz

  • znalost technické dokumentace

Nabízíme

  • stabilní práci mezinárodní strojírenské společnosti na HPP

  • týdenní pracovní doba 37,5 hodin

  • 5 týdnů dovolené

  • dotované stravování v závodní jídelně

  • zaškolení pro danou práci ve svářečské škole

  • osobní ohodnocení ve výši 10% základní mzdy

  • výše výdělku dle schopností a zkušeností

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • Flexi Pass CARD pro všestranné vyžití

  • pravidelné akce pro zaměstnance

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3941754  Datum zveřejnění: 23.7.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.