Hledá se administrativní hvězda!

Plzeňský kraj

Popis pozice

Na pozici OFFICE ASSISTANT hledáme organizačně a komunikačně schopné kandidáty.
Vaším úkolem bude, aby naše kancelář měla vše, co ke svému chodu potřebuje. Příchozí i odchozí pošta půjde Vašima rukama.

Budete hodně komunikovat - s úřady, klienty i kolegy, česky i anglicky, a to emailem, telefonicky i osobně.

Nedílnou součástí Vaší pracovní náplně bude administrativa - tvorba nových dokumentů, evidence a kontrola smluv a plateb, správa informací uvedených na internetových stránkách, zpracovávání reportů.

Profil kandidáta

Komunikativní angličtina

Ovládání nástrojů MS Office, především Excelu

Alespoň roční zkušenost na asistentské pozici

Skvělá schopnost organizace času a práce

Nabízíme

Vzdělávání a osobní rozvoj

Firemní akce s kolegy pro utužování kolektivu

Dynamická pracovní náplň

Možnost používání a zlepšování angličtiny

Další benefity jako sick days, stravenky nebo pět týdnů dovolené

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Rojíková
ID: 3942090  Datum zveřejnění: 24.7.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.