Technik-skladník stavebních strojů

Plzeňský kraj, Česko

Popis pozice

Pro společnost, zabývající se zapůjčováním stavebních strojů a vybavení, hledáme zodpovědného a reprezentativního technika-skladníka.

  • Zajišťování hlavních skladových procesů

  • Objednávání náhradních dílů

  • Předávání strojů a nářadí zákazníkům

  • Odpovědnost za sklad strojů a nářadí

  • Diagnostika závad na strojích

  • Příležitostné výjezdy k zákazníkům

  • Vedení záznamů o údržbě

  • Vydávání příslušné dokumentace zákazníkům

  • Práce v interním systému

Profil kandidáta

  • Minimálně vyučen v technickém směru, nejlépe automechanik nebo opravář zemědělských strojů

  • Zkušenosti s vedením skladu a manipulací se stavebními stroji

  • Ovládání PC na uživatelské úrovni

  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Mzda 32.000Kč

  • Mimořádné odměny za dobře udělanou práci

  • 5 týdnů dovolené

  • Stravenky

  • MultiSport karta

  • Sickdays

  • Různé týmové akce a další benefity

  • Budete rovnou v kmenu společnosti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3943350  Datum zveřejnění: 28.7.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.