Práce ve výrobě za 21 600 Kč + odměny (Český Brod)

Středočeský kraj, Česko

Popis pozice

Hledáme nové kolegy a kolegyně do výroby v Českém Brodě.

Doprava z Kolína zdarma.

Nástup ihned nebo podle domluvy, možnost společného nástupu manželů, přátel apod.
Budete pracovat na lince ve výrobě polystyrenu.

Jedná se o práci v hlučnějším prostředí ve třísměnném provozu (směny se střídají po týdnu).

Profil kandidáta

Nejsou potřeba žádné zkušenosti – vše vás rádi naučíme.

Jen bychom se rádi o Vás dověděli více, tak nezapoměňte nám zastat svůj aktuální životopis.

Nabízíme

Získejte jistotu stabilního zaměstnání a dlouhodobé spolupráce.

Po nástupu na vás, kromě důkladného zaškolení, čeká mzda 21 600 Kč měsíčně a k ní navíc:

  • další odměny a bonusy

  • příplatky za noční

  • stravenky

  • týden dovolené navíc

  • zajištěná doprava z Kolína ZDARMA

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3943552  Datum zveřejnění: 28.7.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.