Vedoucí elektroúdržby

Pardubický kraj

Popis pozice

Hledáme nového šéfa pro kolektiv elektroúdržbářů!

Máš zkušenosti v elektroúdržbě silnoproudých zařízení? Rád vedeš a motivuješ lidi? Máš rád pestrou kombinaci kancelářské práce s prací v montérkách?

Pak jsi náš člověk!!!

Náplň práce:

  • vedení 13ti údržbářů včetně příslušné administrativy

  • zodpovědnost za fungování střediska

  • dohled nad opravami svěřených elektrozařízení (pravidelný servis i opravy poruch)

  • komunikace s klientem

Profil kandidáta

  • vzdělání v oboru elektro

  • platná vyhláška 50 nad 1000V

  • praxe v oblasti údržby a ve vedení lidí

  • řp. B, práce na PC, komunikační schopnosti atd.

Nabízíme

  • stabilní zázemí a zajímavé finanční ohodnocení

  • mobil, notebook a automobil i k soukromým účelům

  • dotované stravování

  • 5 týdnů dovo

  • a další firemní benefity a akce...

Dočetl jsi až sem? Paráda a pokud chceš vědět ještě víc, klikni na "ODPOVĚDĚT" a přihlaš se do výběrového řízení!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 3943732  Datum zveřejnění: 28.7.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.