Servis výtahů

Popis pozice

Máte platnou vyhlášku 50 §6, ŘP sk. B a chuť se učit novým věcem? Uvítáte možnost zvyšování kvalifikace za podpory zaměstnavatele? Preferujete cesty v rámci jednoho regionu? Zašlete mi svůj životopis, prosperující mezinárodní společnost nyní hledá novou kolegyni či nového kolegu na provádění oprav a preventivních prohlídek výtahů.
Náplní Vaší práce bude provádění oprav, preventivních prohlídek a zkoušek výtahů. V návaznosti na tyto činnosti budete komunikovat s provozovateli a o provedených úkonech vést příslušné záznamy. Součástí pracovní pozice je i účast na školeních.

Profil kandidáta

Hledáme kandidáty se středoškolským vzděláním v oboru mechanik zdvihacích zařízení nebo elektro oboru, platnou Vyhláškou č. 50/1978 Sb., řidičským průkazem a ochotou cestovat za klienty. Nutná aspoň základní zkušenost se zdvihacími zařízeními.

Nabízíme

Samozřejmostí je možnost zaučení a dalšího vzdělávání. Také již při nástupu uvidíte jasně nastavený kariérní plán s rostoucím finančním ohodnocením při zvyšování kvalifikace. Nabízíme Vám zajímavou práci s technicky náročnými zařízeními, ale také podporu přátelského kolektivu se zkušenými kolegy. Mezi hlavní benefity patří kromě firmou placených školení také 4 sickdays, mobilní telefon, příspěvek na penzijní připojištění, multisport kartu a tábory dětí.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.

ID: 3945654  Datum zveřejnění: 2.8.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.