Mzdová účetní / personalistka

Olomoucký kraj

Popis pozice

Pro výrobní firmu z Prostějovska (10 km od Prostějova) hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici Mzdová účetní / personalistka.

Máte zkušenosti na podobné pozici a hledáte změnu?

Pak se těším na Váš životopis!
Hlavní náplní Vaší nové práce bude vedení mzdového účetnictví účetnictví – mzdy, roční zúčtování, nemocenské, dávky, srážky a také kontrola docházky.

Další částí Vaší práce bude vedení personální agendy - nástupy, výstupy, prohlídky, školení atd.

Profil kandidáta

Od nové kolegyně či kolegy očekáváme alespoň SŠ vzdělání a praxi na podobné pozici alespoň tři roky. Samozřejmostí je pak znalost problematiky účetnictví, mezd a personalistiky. Nezbytný je také ŘP Sk. B. Výhodou bude znalost programu POHODA.

Velkou výhodou bude možnost nástupu IHNED.

Nabízíme

Rádi Vám nabídneme velmi zajímavou mzdu, týden dovolené navíc, možnost kariérního růstu, příspěvek na penzijní spoření a příspěvek na stravování.

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Neváhejte se OZVAT!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3947131  Datum zveřejnění: 5.8.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.