Vedoucí Technické Přípravy Výroby (TPV)

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s vedením lidí ve výrobním prostředí? Strojařina a elektro Vám není cizí? Pak by Vás tato pozice mohla zajímat…

Pro středně velkou výrobní společnost, mimo oblast automotive, obsazujeme pozici Vedoucí TPV, který bude zodpovídat za technickou přípravu výroby a kompletní vedení technického úseku.
Z pohledu operativního řízení budete:

  • Vést a koordinovat tým seřizovačů a mechaniků, plánovat práce celého týmu

  • Koordinovat seřizování a přestavby výrobních linek dle plánu výroby včetně instalací a testování nových výrobních linek

  • Zajišťovat plynulý a bezproblémový chod výrobních strojů a linek (opravy, seřizování, přestavby, demontá-že/montáže strojů)

  • Plánovat preventivní a prediktivní údržbu (i opravy) strojů, výrobních a pomocných zařízení dle harmonogramu pravidelné preventivní údržby

  • Spolupracovat a účastnit se při testování nových náhradních dílů, zprovoznění nových strojů, linek

  • Komunikovat s vedoucím výroby o nákupu potřebných náhradních dílů a objednávání u dodavatelů

  • Podílet se na kontrolování a dodržování BOZP a bezpečnostních předpisů

  • Optimalizovat výrobní procesy a efektivitu výroby (layouty, zmetkovitost, LEAN, TPM, atd.)

  • Úzce spolupracovat s ostatními odděleními výrobní jednotky – plánování, obchod, logistika, vývoj, nákup

  • Spolupracovat s externími dodavateli – např. servisními techniky

  • Se podílet na zaškolování obsluhy výrobních linek a strojů

  • Zajišťovat revize strojů v pravidelných intervalech

Profil kandidáta

Čím by měl Vedoucí TPV disponovat?

  • SŠ nebo VŠ vzděláním technického směru

  • Aspoň tříletou zkušeností s vedením techniků, údržbářů, seřizovačů nebo mechaniků

  • Vyhláškou 50 § 6 velkou výhodou, ochota si doplnit vzdělání

  • Schopností komunikovat a umět své podřízené motivovat k práci

  • Znalostí LEAN metod (layouty, SMED, TPM, 5 Why…)

  • Řidičským průkazem skupiny B

  • Znalostí angličtiny nebo němčiny aspoň na základní úrovni

  • Orientací v technické dokumentaci a technických výkresech

  • Schopností zvládat stresové situace a samostatně se rozhodovat

Nabízíme

Co Vám může nový zaměstnavatel nabídnout?

  • Zajímavé mzdové ohodnocení a samostatnou práci

  • Možnost osobního i profesního růstu

  • Balík zajímavých zaměstnaneckých benefitů (25 dní dovolené, MultiSport karta, Flexi Pass, dotované stravování apod.)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420731412536
ID: 3948124  Datum zveřejnění: 6.8.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.