Operátor/ka montáže optických vláken, od 120 Kč/h + odměny

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Menší firma zabývající se telekomunikačními technologiemi, zajišťuje optické a bezdrátové technologie pro soukromé i veřejné subjekty, nabízí pracovní pozici Operátora ve výrobě.
Práce není náročná a nevyžaduje předchozí zkušenosti ani praxi ve výrobě.

Jedná se různorodou drobnou manuální práci s optickými vlákny, zapojování, kompletace výrobků, testování dle instrukcí a j. v Brně Slatina.

Profil kandidáta

Na prvním místě požadujeme manuální zručnost, dále:

– pečlivost, důkladnost a trpělivost,

– dobrý zrak,

– +18 let,

– ochota pracovat ve dvousměnném provozu.

Nabízíme

Nabízíme stabilní zaměstnání na HPP a dále:

  • mzdu od 120 Kč/h,

  • benefity a bonusy odvíjející se od kvality odvedené práce a docházky,

– nástup možný do týdne,

  • týden dovolené navíc,

– přátelský kolektiv na pracovišti,

– možnost týdenních záloh.

a jiné.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3950459  Datum zveřejnění: 12.8.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.