Vedoucí montážního týmu zemědělských strojů

Praha

Popis pozice

Menší rodinná společnost zabývající se montáží zemědělských strojů hledá do svého týmu Vedoucího montážního týmu v okresu Praha – západ.

  • montáž strojů

  • rozdělení práce mezi zaměstnance montážního týmu

  • kontrola kvality a efektivity zakázky

  • reportování nadřízenému

  • vedení docházky zaměstnanců

  • tvorba podkladů pro mzdy

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání

  • manuální zručnost – budete se podílet na montáži

  • AJ na pokročilé úrovni – budete komunikovat s jednatelem, který hovoří pouze anglicky

  • zkušenost se svařováním a soustružením

  • zkušenost s vedením zaměstnanců

Nabízíme

  • platové rozmezí 40 000 – 50 000 Kč měsíčně

  • jednosměnná 8 h pracovní doba (po-pá)

  • spolupráce na HPP

  • 5 týdnů dovolené

  • benefitní poukázky (až 1 000 Kč měsíčně)

  • mobil a notebook i k soukromým účelům

  • občerstvení na pracovišti

  • firemní parkoviště

  • výborná dostupnost MHD (autobusová zastávka u pracoviště)

  • vzdělávací kurzy (např. angličtina)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Laganová
ID: 3950917  Datum zveřejnění: 13.8.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.