Datový Analytik - High-Tech biotechnologické pracoviště

Středočeský kraj

Popis pozice

Jsme rostoucí high-tech biotechnologická společnost obklopena lesy nedaleko Prahy (směrem na východ). Uplatnění u nás najdou jak absolventi, tak zkušení odborníci se vzděláním v chemických, přírodovědných, biologických, biotechnologických, technických, zdravotnických a dalších oborech.

Nyní se otevírá příležitost podílet se na významném a jedinečném cíli: od roku 2021 budeme v našem závodu vyrábět vakcínu proti COVID-19. S tímto záměrem rosteme, připravujeme novou technologii, a proto hledáme další kolegyně a kolegy, kteří do toho půjdou s námi. Přidáte se?

Právě nyní hledáme Datové analytiky, kteří se budou podílet na projektu vývoje vakcíny proti Covid-19.

Kolega / kolegyně na nově vznikající pozici "Data Analyst" bude při své práci zejména:

  • vytvářet metodiku a vybírat nástroje pro statistické vyhodnocení procesních dat

  • analyzovat relevantní produktové trendy a vést aktivity související se zlepšováním procesů při zavádění nové technologie, při snaze o zvyšovaní výtěžku apod.

  • podílet se na procesním monitoringu a odpovídat za validitu uchovávaných procesních dat

  • kontrolovat a schvalovat relevantní GMP dokumenty (odchylky, změnová řízení, CAPA apod.)

Profil kandidáta

Moc rádi uvítáme tyto předpoklady pro výkon dané pozice, jimiž jsou zejména:

  • zkušenosti na obdobné pozici, v nejlepším případě výrobní společnosti (ideálně v chemickém nebo farmaceutickém průmyslu)

  • zkušenosti s projektovým managementem, schopnost zkoordinovat rozsáhlé komplexní úkoly

  • expertní znalost MS Excel, znalost statistickým tools pro vyhodnocování dat (např. Minitab, QC expert nebo jiné) a ideálně i znalost programovacích jazyků (VBA, Python, JAVA)

  • výbornou znalost statistiky a statistických nástrojů, datové analýzy

  • zkušenosti s prací s relačními databázemi

Nabízíme

Všem našim zaměstnancům nabízíme:

  • zodpovědnou a rozmanitou práci při rozběhu unikátního projektu

  • nadstandardní mzdové ohodnocení

  • smlouvu na dobu neurčitou

  • krásné high-tech pracoviště obklopené lesy

  • příspěvek na dopravu nebo možnost využití svozového autobusu z/do Prahy (Želivského, Eden, Chodov), Uhříněvsi a Říčan

  • zvýhodněné firemní stravování

  • příspěvek na penzijní a životní pojištění

  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu

  • 3 sick-dny

  • firemní vzdělávání

  • fyzioterapii a možnost využití firemní tělocvičny

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Kotýnková
+420 725 597 101
ID: 3950921  Datum zveřejnění: 13.8.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.