Strojař - až 70 000 Kč dle zkušeností !

Plzeňský kraj, Česko

Popis pozice

Mezinárodní společnost zabývající se výrobou výtahových systémů hledá posilu do svého týmu.
Spolupráce v rámi menšího týmu technologů. Čeká vás programování, nastavování a seřizování výrobních strojů, zavádění požadovaných výrobních postupů, 2D a 3D kreslení v různých programech. Práce na inovacích a lepší efektivitě výroby.

Profil kandidáta

  • min SŠ vzdělání technického zaměření
  • AJ na komunikativní úrovni
  • perfektní orientace v technické dokumentaci
  • zkušenost s programováním a nastavování výrobních strojů
  • schopnost kreslit 2D a 3D výkresy
  • zkušenosti s některým z programů CAD ( nejlépe CAD/CAM)

Nabízíme

  • nadstandartní finanční ohodnocení dle zkušeností
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • 2x ročně bonusy
  • inflační příplatek
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na penzijko 2.000 CZK
  • závodní stravování
  • mobil a PC i k soukromým účelům

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3955249  Datum zveřejnění: 21.8.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.