Hlavní stavbyvedoucí - monolity

Praha

Popis pozice

Pokud máte zkušenost s monolitickými konstrukcemi a láká Vás realizace železobetonových konstrukcí pro bytové, administrativní i průmyslové objekty, neváhejte a zašlete mi Váš životopis!
Budete mít na starost:

  • Samostatné řízení prací při realizaci železobetonových monolitických konstrukcí

  • Zajištění souladu s požadavky smlouvy o dílo, projektové dokumentace, legislativy, technických norem, technologických postupů a harmonogramu

  • Řízení nákladů, kontrolu kvality a množství provedených dodávek, řízení BOZP

  • Komunikaci se subdodavateli, zástupci investora, projektantem a dalšími zainteresovanými stranami

Profil kandidáta

Očekáváme od Vás:

  • Vzdělání stavebního zaměření

  • Praxi při výrobě monolitických konstrukcí na pozici stavbyvedoucí min. 5 let

  • ŘP sk. B

  • Znalost MS Office, ideálně také BIM

  • Zodpovědnost, přirozenou autoritu, samostatnost

Nabízíme

Vy můžete očekávat:

  • Zajímavé finanční ohodnocení, mimořádný motivační bonus (podíl na zisku projektu)

  • Firemní vůz, notebook a tablet i pro soukromé užívání, výhodný tarif i pro rodinné příslušníky

  • Týden placené dovolené navíc, 3 sick days

  • Profesionální a osobní přístup, příjemnou a otevřenou atmosféru

  • Stravenky, občerstvení na pracovišti, firemní akce

  • Vzdělávání (jazykové kurzy, profesní školení, výstavy a veletrhy), podpora při získání a udržení autorizace

  • Zvýhodněné pojištění odpovědnosti, příspěvek na penzijní připojištění

  • Možnost spolupráce na IČO

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420731412536
ID: 3956775  Datum zveřejnění: 25.8.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.