Zběhlý expedient/ka ve skladu, od 145 Kč/h

Praha

Popis pozice

Nabízíme dočasnou práci ve skladu léčiv v Nučicích u Prahy nebo v Pavlově u Kladna. Získat můžete od 23 000 Kč/měsíčně.
Hlavní náplní práce Operátora/ky expedice je práce se skenerem.

Je to práce svižná u linky, manipulace se zbožím, chystání objednávek, kontrola šarží, kvality a j.

Druhou pozicí je Pracovník/ce na příjmu, který přebírá zboží, zadává údaje do počítače, ověřuje šarže a j.

Profil kandidáta

Požadujeme zkušenosti práce ve skladu a také:

  • čistý trestní rejstřík,

  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (s možnými přesčasy),

  • a pro pracovníky na příjmu nutná znalost práce na pc.

Nabízíme

Kromě moderního prostředí a fajn kolektivu získáte:

  • od 145 Kč/h,

  • smlouvu na HPP,

  • garanci zaměstnání na období září, října a listopadu, s možností dlouhodobé spolupráce,

  • můžete si vybrat místo pracoviště, v Nučičích u Prahy nebo v Pavlově.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3957012  Datum zveřejnění: 25.8.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.