Specialista systémů zabezpečení - Celá ČR

Praha

Popis pozice

Pro společnost působící po celé ČR hledáme specialistu, který bude mít na starost technické zabezpečení napříč všemi jejími pobočkami.

  • Budete mít na starost technické zabezpečení společnosti a jejích skladů

  • Budete toto zabezpečení spravovat, rozvíjet a nasazovat

  • Budete nasazovat IBŘS-SBI do struktury společnosti společně s jeho řízením

  • Budete mít na starost požadavky, návrhy projektů, potřebná povolení

  • Také budete dohlížet a řídit nasazování těchto systémů - kontrola, reklamace, rozpočet, kvalita, administrativa projektu

  • Budete sledovat trendy v oblasti technického zabezpečení

  • 2-3 dny v týdnu budete na cestách po ostatních pobočkách

Profil kandidáta

  • Skvělé by bylo vzdělání v oblasti elektro nebo aplikovaných vědách

  • Musíte mít zkušenosti se zapezpečovacími systémy (EZS, CCTV, EKV)

  • ŘP sk. B

  • Je potřeba, abyste byl silná osobnost - komunikační a organizační schopnosti

  • Musíte být schopen ekonomicky, techniky a analyticky přemýšlet

  • Měl byste být ochotný cestovat

Nabízíme

  • Adekvátní mzdové ohodnocení

  • Služební automobil i pro osobní účely

  • Služební notebook a telefon

  • 25 dní dovolené

  • Sickdays

  • Stravenky

  • Cafeterie

  • Slevy na pohonné hmoty

  • Příspěvěk na penzijní připojištění

  • Výhodné telefonní tarify

  • Firemní akce

  • Možnost dalšího vzdělávání

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3957216  Datum zveřejnění: 25.8.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.