Data Analytik - flexibilita & menší tým

Praha

Popis pozice

Zajímá tě Splunk a hledáš nové pracovní místo? Do týmu k Ondrovi, Tomášovi a Vaškovi hledáme nového kolegu, který bude mít na starosti systémovou podporu a realizaci technických případů u zákazníků.

Jsme jedničkou mezi dodavateli IT řešení, nejen v ČR ale i v dalších 7 zemích východní Evropy. Na trhu působíme již více než 25 let a je nás již téměř 400. Za svou nejsilnější stránku považujeme náš sehraný tým lidí, který se skládá ze špičkových IT odborníků a lidí, kteří se v oblasti IT cítí jako doma. Díky širokému portfoliu technických řešení je práce u nás různorodá a poskytuje možnost využít, ale i nabrat bohaté praktické zkušenosti.

Co Tě u nás čeká?

  • Systémová podpora a realizace technických případů u zákazníků, realizace služeb EC.

  • Pochopení potřeb zákazníků a zajištění technické spolupráce s obchodním oddělením, součinnost s vedoucím týmu.

  • Vytváření reportů, dashboardů a aplikací nad platformou Splunk.

Profil kandidáta

Co bychom uvítali:

  • Znalost datové analýzy nad produktem Splunk - není nutná znalost Splunku, stačí zájem se učit

  • Pokročilá znalost vyhledávání a reportingu s jazykem SPL.

  • Data onboarding – definice vstupních dat.

  • Zájem o oblast dat a technologie na sběr dat

  • Zkušenosti v IT/Networking oblasti. Výhodou znalost LAN a security oblasti.

Nabízíme

A co ti můžeme nabídnout?

  • Stravenkovou kartu Sodexo

  • Možnost pracovat občasně z domova a neomezené sick days

  • Služební telefon a pracovní notebook, což bereme jako samozřejmost :)

  • Work life balance nám není cizí. Možnost až 10 dnů dovolené navíc dle odpracované doby

  • Služební vůz nebo roční kupon na MHD

  • Výuku anglického jazyka

  • Možnost multisport karty

  • Práci v srdci Karlína v designových kancelářích, které byly oceněny titulem "kancelář roku 2018"

  • Výkonové odměny

  • Pravidelné teambuildingy

  • Kamarádský pracovní tým plný odborníků

  • Možnost kariérního růstu

  • Práci ve stabilní společnosti - na trhu působíme již více než 25 let

  • Možnost podnikové půjčky

  • Slevu na zboží s vybranými partnery (elektronika, sportovní oblečení, ...)

  • Skvělou kávu, chlazené nápoje, Coca-Cola a čerstvé ovoce na pracovišti

  • A v neposlední řadě práci ve společnosti, která se pyšní titulem Czech Superbrands

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Kotýnková
+420 725 597 101
ID: 3957219  Datum zveřejnění: 25.8.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.