Mzdová účetní

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost se sídlem v Plzeňském kraji hledáme kandidáty na pozici Mzdové účetní.

  • Zpracování mezd dle právních předpisů České republiky

  • Pravidelný reporting HR dat

  • Komunikace s úřady, státními institucemi

  • Správa a archivace mzdových podkladů a záznamů

  • Řešení dotazů v oblasti mzdového účetnictví

Profil kandidáta

  • Min. 1 rok praxe na pozici mzdové účetní

  • Znalost mzdové problematiky a obecná znalost pracovního práva - Zákoníku práce č. 262/2006 Sb

  • Velmi dobrá znalost MS Office (Excel, Word)

  • Proaktivní přístup, komunikativnost, spolehlivost a zodpovědnost

  • Znalost účetního softwaru výhodou

Nabízíme

  • Zajímavé platové ohodnocení dle zkušeností

  • Příjemný pracovní kolektiv s dobrou náladou na pracovišti

  • Příspěvek na stravování, jazykové kurzy, sick days

  • Nový benefitní systém s řadou zajímavých odměn

  • Možnost osobního a profesního růstu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3959468  Datum zveřejnění: 29.8.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.