Specialista procesů skladování PHM - Celá ČR

Praha

Popis pozice

Pro předního skladovatele, přepravce a prodejce pohonných hmot hledáme specialistu, který bude mít na starost procesy skladování pohonných hmot napříč všemi sklady v ČR.

  • Budete řídit a kontrolovat pracovní postupy, procesy a pracovní činnosti na skladech pohonných hmot

  • Bude na Vás, abyste navrhoval změny pracovních a technologických postupů

  • Budete vylepšovat organizace, řízení a vybavenost těchto skladů

  • Budete u řízení procesních projektů

  • Budete podpora pro řízení všech 15 skladů pohonných hmot po celé ČR

  • Budete často cestovat v rámci poboček

  • Zázemí budete mít v nejbližší pobočce k Vašemu bydlišti

Profil kandidáta

  • Vzdělání technického zaměření, nejlépe chemické, procesní nebo strojní inženýrství

  • Musíte mít zkušenosti z petrochemie, chemie nebo plynárenství

  • Potřebujeme, abyste měl zkušenosti s procesním řízením v petrochemii, chemii nebo plynárenství

  • ŘP sk. B

  • Je potřeba, abyste byl aktivní uživatelem PC, konkrétně MS Office a velké plus bude znalost SAP

  • Anglicky byste měl umět alespoň na mírně pokročilé úrovni

Nabízíme

  • Motivační mzdové ohodnocení

  • Služební automobil i pro osobní účely

  • Služební notebook a telefon

  • 25 dní dovolené

  • Sickdays

  • Stravenky

  • Cafeterie

  • Slevy na pohonné hmoty

  • Příspěvěk na penzijní připojištění

  • Výhodné telefonní tarify

  • Firemní akce

  • Možnost dalšího vzdělávání

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3959723  Datum zveřejnění: 31.8.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.