Přípravář staveb

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Chtěli byste pracovat pro stabilní stavební společnost a podílet se například na výstavbě rodinných domů nebo revitalizaci bytových domů? Máte stavební vzdělání a zkušenosti s přípravou staveb?
Do našeho týmu hledáme šikovného stavebního přípraváře, který bude zajišťovat výrobní přípravu našich zakázek.

  • zpracování jednoduchých cenových nabídek a naceňování

  • provádí výběrová řízení na dodavatele částí staveb a materiálů

  • spolupracuje se stavbyvedoucím

  • vyjednává ceny a obchodní podmínky se subdodavateli, s nimi též konzultuje technické podmínky

  • spolupracuje na předávání staveb po dokončení – příprava dokumentů

Profil kandidáta

  • SŠ nebo VŠ stavebního směru

  • praxe v oboru min. 2 roky

  • loajálnost, zodpovědnost

  • povědomí o rozpčtovém programu Kros

  • Řidičský průkaz sk. „B“

Nabízíme

  • jistota stabilního zaměstnání

  • účast na zajímavých stavebních zakázkách

  • velmi dobré finanční ohodnocení

  • 5 týdnů dovolené

  • pracovní poměr na dobu neurčitou

  • notebooku, služební telefon

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3960792  Datum zveřejnění: 2.9.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.