Přípravář staveb ve Zlíně!

Olomoucký kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, významnou stavební společnost ve Zlíně, hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici Přípravář staveb.

Máte stavební vzdělání?

A praxi na podobné pozici?

Pak hledáme právě Vás a těším se na váš životopis.
Budete zodpovídat za kompletní zpracování cenových nabídek, za výběrová řízení dodavatelů a subdodavatelů a jejich zasmluvnění a také za kontrolu dané projektové dokumentace.

Úzce budete spolupracovat s projektanty a stavbyvedoucími a celkově budete nepostradatelným členem týmu.

Profil kandidáta

Od nového kolegy/kolegyně očekáváme SŠ/VŠ stavební vzdělání a praxi na podobné pozici (VŠ vzdělání bez praxe). Neobejdete se bez ŘP Sk. B a znalosti MS Office. Velkou výhodou bude znalost programu Build Power.

Nabízíme

Za svou práci dostanete odpovídající mzdové ohodnocení a spoustu benefitů - stravenky, dovolená navíc, příspěvek na penzijní připojištění a další výhody.

Nástup je možný IHNED.

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Těším se na Váš životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3961189  Datum zveřejnění: 2.9.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.