Operátor elektromontáže - 2 směny, 13. a 14. plat!

Pardubický kraj

Popis pozice

Pro významného a stabilního klienta zabývajícího se dodávkami bezpečnostní techniky hledám šikovného operátora pro elektromontáže!

Jste manuálně zručný/á? Nevadí Vám práce s drobnou mechanikou? Umíte pracovat s pájkou a šroubovákem? Pak možná hledám právě Vás!!!

Náplň práce:

  • provádění automatických testů

  • montáž drobné elektroniky

  • další činnost dle pokynů vedoucího

Profil kandidáta

  • vzdělání či praxe v oboru elektro

  • zkušenosti s prací s drobnými součástkami

  • praxe v pájení a šroubování

  • spolehlivost a pečlivost

Nabízíme

  • stabilní pracvoní poměr

  • 25 dní dovolené

  • stravenky

  • po roce příspěvek na penzijko

  • systém dalšího odměňování

Zaujala Vás nabídka? Pak neváhejte a klikněte "ODPOVĚDĚT", zašlete mi Váš životopis a přihlaste se do výběrového řízení!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 3961876  Datum zveřejnění: 3.9.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.