Atraktivní práce ve výrobě s náborovým příspěvkem!

Pardubický kraj

Popis pozice

Přemýšlíš, jak správně nakopnout svou kariéru nebo prostě jen hledáš novou výzvu? Tak nám pošli svůj životopis! S práci u nás získáš super partu nových kolegů a výdělek až 22 000 Kč. K tomu náborový příspěvek 3 000 Kč!
Náplní tvé práce bude montáž a kompletace autorádií.
To znamená osazování plošných spojů a pájení. Ničeho se ale nemusíš bát, na vše tě řádně zaškolíme!

Profil kandidáta

Předešlá zkušenost není nutná!
Pro začátek nám bude stačit tvoje pečlivost, cit pro detail a ochota pracovat ve třísměnném provozu.

Nabízíme

Za to si zasloužíš náležitě odměnit:
  • Náborový příspěvek 3 000 Kč.
  • hned po nástupu si můžeš s bonusy přijít na 18 000 Kč. Po zkušební době tvůj měsíční výdělek s bonusy dosáhne na 22 000 Kč.
  • sídlíme v nové čisté hale, takže pracovní prostředí Ti budou kamarádi závidět, navíc se k nám dostaneš pohodlně s pomoci MHD.
  • díky týdnu dovolené navíc získáš více času na relax a odpočinek
  • ušetříš i díky dotovanému závodnímu stravování. A navíc si pochutnáš!
  • využít můžeš též možnost pravidelných záloh pro případ nečekaných výdajů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3962301  Datum zveřejnění: 4.9.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.