Jeřábník - náborový příspěvek 15 000 Kč

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pro předního evropského výrobce válcovaných výrobků a ocelí hledáme kandidáty na pozici jeřábník? Jestliže máš platný jeřábnický průkaz, pak máme pro Tebe zajímavou nabídku u stabilního zaměstnavatele v Ostravě!

Výrobní program tvoří tlusté plechy, profily, štětovnice a tvarové výpalky. Výrobky společnosti se uplatňují v různých oborech, od stavby lodí přes ocelové a mostní konstrukce, dopravní strojírenství, stavební stroje, energetické strojírenství až po produktovody.
Co Vás čeká?

  • obsluha jeřábu

  • spolupráce s vazači

  • běžná údržba

Profil kandidáta

Koho hledáme?

  • Pracovité kandidáty, kteří mají jeřábnický průkaz- platný - podmínkou

  • Nevadí Vám práce venku

  • Ty, kteří uvítají 12 h. směny (R/N) ve formě krátký a dlouhý týden.

  • Pokud se chcete stát součástí stabilní společnosti s tradicí a získat pracovní jistotu.

Nabízíme

Co získáte?

  • Mzda odpovídající Vaším zkušenostem 24-28 000 Kč
  • Náborový příspěvek 15 000 Kč
  • Stabilní práci v kmenovém stavu, možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou.
  • 12-hodinový směnný režim (krátký/dlouhý týden).
  • Příspěvek 1 200 Kč/měsíčně do Cafeteria systému.
  • Závodní stravování, 2 dotované jídla na každé odpracované směně.
  • Slevu na nájemném v bytech Residomo.
  • Výhodné pojištění odpovědnosti.
  • Rekondiční pobyty.
- Slevy u partnerů (DOV, Janáčkova filharmonie Ostrava, HC Vítkovice RIDERA).

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3963346  Datum zveřejnění: 7.9.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.