Technik procesní kvality - automotive

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme technika kvality, který bude pracovat na oddělení procesní kvality a je ochoten pracovat na 2 směny (víkendy volné). Pokud máte zkušenosti z kontroly kvality, nejlépe automotive, posílejte své životopisy, ráda s Vámi proberu detaily pozice. Těšte se na přátelský kolektiv a celou řadu benefitů.
  • provádění namátkové kontroly hotových výrobků dle plánu control;
  • provádění záznamů o kontrolách;
  • provádění vrstvených auditů;
  • podpora inženýrů kvality při řešení reklamací zákazníků;
  • dohled nad opravami a tříděním;
  • monitorování způsobilosti a stability výrobního procesu;
  • analýza šrotovaných komponentů a výrobků

Profil kandidáta

  • praxe v oblasti kvality /velkou výhodou je zkušenost z automotive společnosti;
  • znalost IATF;
  • zkušenosti se vstřikolisy a s 3D měřením jsou pro nás obrovskou výhodou;
  • ochota pracovat na směnný provoz (2 směny, víkendy volné);
  • při plnění zadaných úkolů je velmi důležitá samostatnost a proaktivita

Nabízíme

  • adekvátní mzda
  • zajímavé benefity: 5 týdnů dovolené, FlexiPassy, stravenky, kurzy jazykového vzdělávání (AJ); vzdělání v rámci oboru;
  • čisté a velmi přátelské pracovní prostředí s rodinným zázemím;
  • práce s novými technologiemi v rámci různorodých projektů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 3963585  Datum zveřejnění: 7.9.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.