Účetní bez cizích jazyků!

Pardubický kraj

Popis pozice

Jste pečlivý/á účetní s praxí a porozhlížíte se v dnešní nejisté době po stabilním a perspektivním uplatnění? Pak čtěte dále...

... mým klientem je zavedená účetní společnost, o jejíž služby je veliký zájem a z tohoto důvodu je potřeba posílit tým účetních!

Náplň práce:

  • péče o účetní agendu svěřených klientů

  • komunikace s klientem, získání potřebných podkladů

  • běžné účetní operace, příprava daňových přiznání, kontrolních hlášení atd.

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání (ekonomické)

  • praxe v účetnictví

  • zodpovědný přístup

  • práce na PC (v účetních programech)

Nabízíme

  • moderní kanceláře s dobrou dopravní dostupností

  • flexibilní pracovní dobu

  • platové ohodnocení dle zkušeností

  • vzdělávací kurzy a školení

  • stravenky

  • a další benefity...

Zaujala Vás nabídka? Pak stačí kliknout na "ODPOVĚDĚT" a přihlásit se do výběrového řízení!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 3963966  Datum zveřejnění: 8.9.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.