Seřizovač strojů

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máš zkušenosti s obsluhou či seřizováním výrobních linek a nevadí ti pracovat ve směnném provozu? Pro našeho významného klienta hledáme nové zaměstnance na pozici Seřizovač výrobních linek!
  • Seřizování a obsluha výrobních linek
  • Ostraňování výrobních poruch
  • Vizuální kontrola dílů a odebírání vzorků pro oddělení kvality
  • Komunikovat a spolupracovat s technology

Profil kandidáta

  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Velmi dobrá manuální zručnost
  • Uživatelskou znalost PC
  • Vyhláška 50 výhodou, ne podmínkou!

Nabízíme

  • velmi zajímavá mzda - přesné informace při prvním kontaktu
  • Čtvrtletní prémie
  • Stravenky v hodnotě 120 Kč
  • Možnost využití firemní kantýny (snídaně, oběd, večeře)
  • 25 dnů dovolené
  • Práce v klimatizovaném a čistém prostředí
  • Cafeteria
  • Příspěvek na dopravu 2,5 kč/km
  • Možnost účastí na sportovních aktivitách

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3964859  Datum zveřejnění: 9.9.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.