Elektronik/elektrikář slaboproud

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Vyhovuje Vám dvou směnný provoz - 7,5 hodinové směny, pouze ranní a odpolední?
Pro výrobní společnost ve Studénce hledáme kandidáty se zkušenostmi v elektro údržbě.
Budu se těšit na vaše reakce!

  • Elektro opravy a údržba strojů a jejich příslušenství

  • Uvádět do provozu nové stroje a kontrolovat, zda pracují správně

  • Diagnostikování poruch elektronických přístrojů zařízení a jejich oprava

  • Zkušenost s PLC automaty a frekfenčními měniči

  • Výhodou je zkušenost s roboty ABB

  • Průběžná preventivní elektroúdržba

  • Spolupráce na technickém řešení oprav

  • Pracovat podle platných norem a TP

Profil kandidáta

  • Praxe min. 3 roky

  • Platná vyhláška č. 50/1978 Sb min. §6

  • Zkušenost s opravy CNC a jiných obráběcích strojů

  • Orientace v technických výkresech a elektrických schématech

  • Znalost obsluhy pneumatických a hydraulických systémů

  • Manuální zručnost

  • Uživatelská znalost práce s PC

  • Spolehlivost a samostatnost

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení + osobní odměny

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na dopravu

  • 5 týdnů dovolené

  • Vzdělávací kurzy a školení

  • příspěvek na penzijní a životní pojištění

  • Parkování v areálu firmy

  • pravidelné odměny (dovolená, Vánoce)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3965336  Datum zveřejnění: 9.9.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.