Obchodní zástupce pro Západní Čechy

Popis pozice

Chcete si nadprůměrně vydělávat a pracovat pro jednoho z nejlépe hodnocených zaměstnavatelů? Pak je tato pracovní nabídka přímo pro vás!

Právě teď hledáme do týmu kolegy a kolegyně na pozici Obchodní zástupce v oblasti energetiky. Vítáme jak zkušené obchodníky, tak nováčky bez praxe.
Jako obchodní zástupce zapomeňte na navolávání schůzek a ježdění po celé republice. Schůzky vám navolají kolegové z call centra a vy se budete moci soustředit pouze na obchod se zákazníky v lokalitě vašeho bydliště.

Právě hledáme obchodníky do lokality: Tachov, Domažlice a Karlovy Vary.

Profil kandidáta

Obchodní duch, reprezentativní vystupování a výborná komunikace je základ. Neměl by vám chybět ale i řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), čistý trestní rejstřík, SŠ vzdělání a živnostenský list (případně ochota si jej založit)

Už podnikáte? Pokud nezastupujete jinou energetickou společnost, tak v tom není problém.

Nabízíme

Co Vás u nás čeká?
Kromě nadstandardního finančního ohodnocení (ti nejlepší si vydělají až 80 000 Kč/měs.) vám nabízíme také plnou podporu, díky které se můžete soustředit jen na schůzky s klienty. Poskytneme vám veškeré technické vybavení (telefon, notebook, tiskárna) a zajistíme vám diář plný schůzek.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lucie Vašíčková
ID: 3965504  Datum zveřejnění: 9.9.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.