IT Network Build Team Leader

Praha

Popis pozice

Hlavním úkolem je řídit tým v perspektivě řízení lidí, jako je plánování, rozvoj, mentorování a koučování, správa úkolů spolu s jejich správným přiřazením, hodnocením a sdělením výsledků vedoucímu oddělení a vedoucímu skupiny IT Security a týmová vize v souladu s přiřazenými KPI a strategií IT.

Odpovědností vedoucího týmu je zajistit nepřetržitý rozvoj funkce síťového provozu ve 2 společnostech.
Vedoucí týmu také plánuje a zdůvodňuje veškeré požadované investice související s oblastí sítě a zajišťuje spolehlivou spotřebu schváleného rozpočtu
Odpovědnost týmu:

☑️ Zkoumá všechny prvky architektury podnikové sítě, určuje podmínky, principy a modely popisující budoucí stav v oblasti IT sítě.
☑️ Podílí se na zahájení strategických projektů sítě určených k implementaci. Poskytuje most mezi síťovou architekturou a skutečnou implementací a jejími možnostmi.

☑️ Dotazy a výzvy na úrovni Architekta, pokud design a skutečná možnost konfigurace nebudou v souladu s celým prostředím skupiny Group Network.
☑️ Vytváření a prezentace síťových řešení na vysoké a střední úrovni senior administrátorům v týmu Group Network a týmům Country Local Network.
☑️ Působí jako technická podpora poslední úrovně pro síť v rámci organizace v případě eskalovaných incidentů nebo složitých změn v různých zemích.
☑️ Spolupráce s dalšími architekty / odborníky a kontaktními místy pro síťovou část v projektech celé společnosti.

Profil kandidáta

✔️ Střední škola, doporučeno vysokoškolské vzdělání

✔️ Minimálně 6 a více let zkušeností v oblasti síťových datových center a designu

✔️ Minimálně 2 roky zkušeností se zabezpečením, správou systému a základními IT nástroji v DC

✔️ Nejméně 2 roky zkušeností jako Network Architect

✔️ Plynulá angličtina mluvená i psaná

✔️ Znalost principů IT systémů, síťová architektura

✔️ Znalost úrovně CCNP je nutností, navíc je vítána CCDP nebo CCDE

✔️ Zkušenosti s některými nástroji a technologiemi pro modelování procesů, BI, Middleware, podnikovou architekturu, optimalizaci dat atd.

✔️ Pochopení obchodních priorit, které mají dopad na cílovou architekturu IT sítě

✔️ Zkušený s architekturou škálovatelných, rozmanitých a složitých sítí

✔️ Porozumění architektuře serveru, správě systému a zabezpečení

✔️ Zkušenosti s prací v projektovém prostředí, včetně schopnosti podávat zprávy o stavu projektu, vyhodnocovat rizika projektu a stupňovat problémy projektu

Nabízíme

✅ 5 týdnů dovolené

✅ 2 sick days

✅ Notebook a mobilní telefon

✅ Technické tréninky a školení

✅ Relax & Aktivity místnost

✅ A další benefity jako – výuka cizích jazyků na pracovišti, stravenky, penzijní připojištění, vzdělávací kurzy, atd.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3965849  Datum zveřejnění: 10.9.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.