Operátor výroby - obsluha vstřikolisu - Chomutovsko

Ústecký kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s obsluhou vstřikolisů a nevadí Vám pracovat v nepřetržitém provozu (2d. denní, 2d. noční, 4d. volno) ?

Ozvěte se mi!
  • efektivně obsluhovat lisovací stroje, montážní zařízení při výrobě

  • podobu výroby pravidelně kontrolovat kvalitu vyráběných dílů

  • balit hotové OK výrobky, značit kartony štítkem a svým razítkem

  • zaznamenávat množství NOK kusů z výroby

Profil kandidáta

  • minimálně základní vzdělání

  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu (2d. denní, 2d. noční, 4d. volno)

  • ochotu učit se nové věci

  • zkušenost s obsluhou vstřikolisů výhodou

Nabízíme

  • Práci ve stabilní české firmě s dlouholetou tradicí

  • stravenky

  • náborový příspěvek

  • mzdu 20 000kč - 23 000kč

  • náborový příspěvěk

  • další benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Pavlíčková
+420703865349
ID: 3966880  Datum zveřejnění: 11.9.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.