Máš v sobě energii? Pojď ji nabízet!

Praha, Česko

Popis pozice

Jsme jedničkou v oblasti alternativních energií. Přidej se k nám a staň se i ty jedničkou v našem prodejním týmu! Právě teď máš jedinečnou šanci získat potřebnou praxi, stabilní zaměstnání a zkušenosti z férové společnosti s přátelskou firemní kulturou.
A co tě u nás bude čekat?

  • Telefonický a emailový kontakt se zákazníky

  • Prezentace a prodej produktů

  • Vytváření vhodných nabídek na míru zákazníkům

  • Práce s interní databází

  • A to nejhlavnější = budeš nejdůležitějším článkem v naší společnosti a čeká tě spousta odměn a zážitků

Profil kandidáta

Koho hledáme?

Energického upovídaného kolegu:-) Šanci má naprosto každý, kdo má perfektní češtinu nebo slovenštinu. Vítáme i absolventy bez praxe.

Nabízíme

Co u nás kromě výše zmíněných výhod získáš?

  • Smlouvu na HPP (30 nebo 35 hod/týden), záleží na tvých časových možnostech

  • Nadstandardní finanční ohodnocení – fix, o který nepřijdeš a neomezené bonusy podle tvých výkonů

  • Jistotu férového zaměstnání, práci pro TOP zaměstnavatele, včasnou výplatu mzdy

  • 5 týdnů placené dovolené, aby sis mohl/a pořádně odpočinout

  • Každý den OBĚD zdarma v našem bistru

  • Občerstvení na pracovišti, abys měl/a dostatek energie:-)

  • Stolní fotbálek a příjemnou „relax“ místnost, kde se můžeš od práce odreagovat

  • Zkrácenou pracovní dobu v pátek, ať můžeš vyrazit na prodloužený víkend

  • Zaměstnanecký tarif na elektřinu a plyn (až 4 domácností)

  • Moderní pracoviště přímo na metru

  • A mnoho dalšího!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3967260  Datum zveřejnění: 12.9.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.