Senior PHP Programátor

Jihočeský kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, společnost Golemos v současné době hledáme:

Senior PHP ProgramátorA pro projekt Eshop-rychle.cz

Na vysvědčení jedničky nebo pětky? O to tu nejde. Baví tě “PHPko” a máš chuť něco změnit? Mrkni, jestli bys chtěl dělat velké věci právě s námi!

Golemos je IT firma sídlící v centru Českých Budějovic. Společnost již přes 10 let vyvíjí platformu pro snadnou tvorbu eshopů. Jejich cílem je, aby i začínající eshopař měl šanci prorazit v moři eshopů na českém a slovenském trhu. I přes globální působnost si však firma stále udržuje přátelskou, až rodinnou atmosféru, kde si všichni tykají a drží při sobě. Nečekej tedy žádný korporát.

  • PHP 7.3 - vlastní framework a Symfony

  • MySQL - Dibi a Doctrine

  • JavaScript - vanilla i jQuery

  • Verzovací systém Git

  • Správa projektů přes GitLab

  • GitLab-CI - statická analýza, deploy několikrát denně (i v pátek)

Necítíš se na stopro jistý v kramflecích? Nevadí, rádi tě to naučíme.

Profil kandidáta

  • Uvítáme zkušenosti s výše uvedeným

  • Praxe s programováním v PHP

  • Min. SŠ zaměřená na IT

Nabízíme

  • Práci, která dává smysl a na kterou budeš pyšný.

  • Super kolektiv a pohodlí kanceláří v srdci Budějovic.

  • Budeš mít plnou podporu našeho týmu a zároveň odpovědnost za projekty, které mají potenciál rozvíjet trh e-commerce v České republice i zahraničí.

  • Za odvedenou práci budeš náležitě odměněn a navrch získáš spoustu benefitů.

  • Dovolenou navíc a stravenky považujeme za naprostý standard, k tomu můžeš chodit zadarmo do fitka, využívat home office, nebo si naplánovat pracovní dobu tak, jak si tvoje bio-hodiny žádají.

  • Navrch přidáváme šéfa, za kterým můžeš bez obav přijít s jakýmkoli problémem nebo přáním.

  • Zaujala tě naše nabídka? Ozvi se a můžeme se potkat osobně!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3968162  Datum zveřejnění: 15.9.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.