Super práce pro každého! Ostrava-Hrabová

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do našeho týmu operátorů hledáme nové spolehlivé kolegy! Máš kladný vztah k elektronice a nezalekneš se malých součástek a šroubků? Tak pojď k nám, už na Tebe čekáme!
Budeš u nás mít na starost určitý krok opravy u elektronických zařízení jako jsou telefony či notebooky a nepotřebuješ žádnou praxi! Všechno tě rádi naučíme!

Profil kandidáta

Požadujeme od Tebe pouze zodpovědnost a ochotu chodit na směny.

Směny si u nás můžeš vybrat:

  • jednosměnný provoz, kde směna začíná v 9:00 a končí v 17:30

  • dvousměnný provoz na ranní a dopolední směnu - jeden týden od 6h do 14:30h a druhý týden od 11:30 do 20:00

Nabízíme

  • nástupní mzdu 18.000 (15.850 Kč fix + 1.500 za docházku a 500 - 1.500 za dojezd)

  • pokud už máš zkušenosti nebo splníš u nás na výbornou testy manuální zručnosti, je možnost vyšší operátorské pozice 21.000 Kč při nástupu!

  • dotované stravování na pracovišti (25 - 35 Kč za oběd/večeři)

  • práci na hlavní pracovní poměr

  • práci v klidném, čistém a klimatizovaném prostředí

Tak neváhej a pošli mi na sebe kontakt pomocí tlačítka níže nebo rovnou volej ZDARMA na číslo 800 70 70 70!

Těšíme se na Tebe!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3968262  Datum zveřejnění: 15.9.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.