Práce ve skladu – od 23 200 Kč v Pavlově u Kladna

Středočeský kraj

Popis pozice

Získejte novou práci v čistém a moderním skladu léčiv v Pavlově u Kladna!

Až 28 800 Kč měsíčně (výdělek záleží od přidělené pozice a kvality odvedené práce).

Hledáme nové posily na dvě různé pozice – vyberte si, která je pro Vás nejlepší!

Operátor/ka expedice – vychystávání zboží podle objednávek, manipulace s lehkým zbožím a kontrola šarží

Pracovník/se příjmu – vyskladňování zboží dopravcům, ověřování šarží a expirací výrobků, pomocné práce na skladě

Práce probíhá ve dvousměnném provozu (ranní/odpolední) od pondělí do pátku.

Profil kandidáta

Vítáme zkušenosti ze skladu nebo z výroby.

  • fyzická zdatnost,

  • čistý trestní rejstřík,

  • ochotu pracovat na dvousměnný provoz.

Vše ostatní se u nás naučíte.

Nabízíme

Kromě moderního prostředí a fajn kolektivu získáte:

  • mzdu 145 Kč/h,

  • stravenky,

  • příspěvek na dopravu,

  • příplatky za víkendy a přesčasy (všechny evidované a proplácené),

  • týden dovolené navíc,

  • sezonní bonus ve výši až 2 500 Kč,

  • odměny k pracovnímu výročí
    a mnoho dalších výhod!

Zašlete svůj životopis prostřednictvím tlačítka níže, nebo volejte na tel. 226 257 592.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3968419  Datum zveřejnění: 15.9.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.