Výroba pryžového sortimentu - stabilní zaměstnání v Hradci Králové

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Společnost, která je předním světovým výrobcem v oboru průmyslové výroby a zpracování gumárenských výrobků, aktuálně rozšiřuje své řady na pozicích Domíchavače a Lisaře.
Hlavní náplní práce při výrobě vzduchového pružení a silových prvků je příprava gumárenských směsí, vulkanizace výrobků a obsluha strojů (hnětiče, pasírky, dvouválce) ve dvou a třísměnném provozu.

Profil kandidáta

Není podmínkou mít zkušenosti ve výrobě, vše nové Vás rádi zaučíme.

Důležitá je pro nás fyzická zdatnost a zodpovědný průstup k práci.

Nabízíme

Kromě stabilního zaměstnání na hlavní prac. poměr získáte:

  • mzdu od 26 000 Kč, po zkušební době navýšení,

  • příplatky za odpolední směny,

  • 25 dnů dovolené,

  • prémie odvíjející se od kvality odvedené práce,

  • půlroční a roční prémie,

  • prémie u příležitosti životního a pracovního jubilea,

  • pracovní oděv a obuv,

a j.

Kontaktujte nás prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo volejte na 226 257 596.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3969503  Datum zveřejnění: 17.9.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.