Manažer kvality - non automotive

Plzeňský kraj

Popis pozice

Již Vás unavuje automotive, ale přesto Vás láká dynamická práce s možností měnit a nastavovat nové procesy?

Rádi byste pracovali na nových projektech a podíleli se na budování oddělení kvality?

Pakliže ano, neváhejte a reagujte!

Hledáme aktivního, zodpovědného a systematického člověka, který má "drajv" a hlavu plnou nápadů, jak udělat něco lépe!
* Řízení a rozvoj oddělení kvality
* Kontrola a dohled kvality ve výrobě
* Dohled na dodržování norem a požadavků zákazníků
* Zlepšování a nastavování procesů
* Návrhy nápravných opatření v rámci optimalizace výroby

Profil kandidáta

* Technické vzdělání výhodou
* Znalost anglického jazyka podmínkou (komunikace s centrálou v zahraničí, zákazníky a dodavateli)
* Zkušenost v kvalitě ve výrobní společnosti (strojírenství, automotive)
* Praxe ve vedení lidí - zde povedete cca 17 lidí

Nabízíme

– Smlouvu na dobu neurčitou
– Flexibilní pracovní dobu
– Příspěvek na dopravu
– Příspěvek na penzijní připojištění
– Stabilní a loajální prostředí
– Roční odměny
– 5 týdnů dovolené

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Gabriela Pčolová
+420 373 033 326
ID: 3970041  Datum zveřejnění: 18.9.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.