Automechanik - atraktivní platové ohodnocení!

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Máte praxi na pozici automechanika, jste pracovití a chcete se posunout dál? Máme pro Vás nabídku!

  • Jako automechanik na servisní dílně budete opravovat vozidla na zakázku dle požadavků zákazníka – tzn. servisní prohlídky, běžné opravy, opravy skupin vozidla, montáž příslušenství apod.

  • Dále se budete podílet na montáži a přestavbě vozidel na zakázku, a to dle výkresové dokumentace dodané konstruktéry

  • Vozidla se servisují také v zahraničí, je zde tedy možnost vyjet za hranice ČR, i do exotičtějších zemí

Profil kandidáta

  • Vyučení v oboru automechanik, příp. příbuzné profese

  • Praxi na pozici automechanik

  • Čtení technické dokumentace

Nabízíme

  • Práci ve skvěle fungujícím kolektivu, který se rád podělí o své zkušenosti

  • Dovolená nad zákonný rámec (5 týdnů)

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Roční bonusy

  • Výhodné mobilní tarify pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky

  • Závodní preventivní péče, preventivní rehabilitační programy

  • Odměna za vyznamenání a stabilizační odměna

  • Závodní stravování

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3971496  Datum zveřejnění: 21.9.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.