Nejlehčí práce v Ostravě! Týdenní zálohy

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáš nové zaměstnání, kde se moc nepředřeš a můžeš si chodit pro výplatu 4x do měsíce? Pojď s námi opravovat elektroniku v Ostravě-Hrabové!
Budeš u nás mít na starost jednoduchý krok opravy u mobilního telefonu nebo notebooku, na všechno Tě samozřejmě podrobně proškolíme a nepotřebuješ u nás žádnou praxi!

Profil kandidáta

Požadujeme po tobě pouze ochotu pracovat a učit se naším postupům!

Směny si u nás můžeš vybrat:

  • jednosměnný provoz, kde směna začíná v 9:00 a končí v 17:30
  • dvousměnný provoz na ranní a dopolední směnu - jeden týden od 6h do 14h a druhý týden od 11:30 do 20:00

Nabízíme

  • nástupní mzdu 18.000 (15.850 Kč fix + 1.500 za docházku a 500 - 1.500 za dojezd)
  • pokud už máš zkušenosti nebo splníš u nás na výbornou testy manuální zručnosti, je možnost vyšší operátorské pozice 21.000 Kč při nástupu!
  • dotované stravování na pracovišti (25 - 35 Kč za oběd/večeři)
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • práci v klidném, čistém a klimatizovaném prostředí

Tak neváhej a pošli mi na sebe kontakt pomocí tlačítka níže nebo rovnou volej ZDARMA na číslo 800 70 70 70!
Těšíme se na Tebe!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3971645  Datum zveřejnění: 21.9.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.