Vedoucí zákaznické kvality

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Pro našeho významného klienta hledáme team leadera v oblasti zákaznické kvality. Pokud máte komunikativní angličtinu, praxi s vedením týmu a znalost prostředí automotive, zašlete mi životopis ještě dnes!
• Vedení týmu inženýrů zákaznické kvality
• Zodpovědnost za výsledky týmu
• Zajištění odborného školení a rozvoje pracovníků
• Zodpovědnost za rozdělování a kontrolu úkolů, priorit týmu
• Aktivní účast na auditech (zákaznických, certifikačních a LPA)
• Péče o zákazníky, sledování a reporting zákaznických ukazatelů
• Zodpovědnost za řešení reklamací
• Optimalizace nápravných opatření a jejich kontrola
• Koordinuje změnové řízení včetně předkládání PPAP

Profil kandidáta

• Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
• Znalost v oblasti plastů nebo elektroniky výhodou
• Praxi s vedením týmu
• Znalost požadavků zákazníků v Automotive (8D, PPAP, APQP…)
• Anglický jazyk na komunikativní úrovni
• Dobré organizační a vyjednávací schopnosti
• Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

• Pružná pracovní doba (fix 8:30 – 13:30)
• 25 dní dovolené
• Sick Days – 2 dny / rok
• Příspěvek na dopravu, možnost startovacího ubytování
• Příspěvek na stravování
• Cafeterie Benefit Plus
• Variabilní bonusový systém
• Možnost jazykového a odborného vzdělávání
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Možnost podílet se na vývoji moderních produktů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3972539  Datum zveřejnění: 23.9.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.