Technik elektroniky až 34000+nástupní bonus!

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máš zkušenosti s opravou elektroniky a hledáš novou příležitost nebo si jen dostudoval elektro obor a hledáš příležitost jak nakopnout svojí kariéru ? Hledáme právě Tebe!
Náplní Tvé práce bude například analýza problémů u výrobku, test jejich funkčnosti nebo rozdělování práce operátorům.

Pracuje se u nás ve dousměnném provozu (Ranní, Odpolední) s volnými víkendy.

Práce probíhá v moderní klimatizované hale.

Profil kandidáta

Požadujeme od Vás:

  • středoškolské vzdělání elektrotechnického typu (podmínkou)

  • vyhláška 50§5 a více (výhodou, nikoli podmínkou)

  • zaslání životopisu elektronicky

Nabízíme

  • měsíční výdělek až 34 000,- Kč

  • nástupní bonus 10 000,- Kč

  • výkonnostní bonus

  • příplatky za případné přesčasy (nepovinné)

  • bonusy za docházku

  • příspěvek na stravování

  • příspěvek na dopravu a na praní pracovního oděvu

  • dovolenou navíc

Pokud si dočetl inzerát až sem, zašli mi životopis pomocí tlačítka níže!

Těším se na spolupráci.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3973147  Datum zveřejnění: 23.9.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.