Nástrojář - Benešov nad Ploučnicí

Ústecký kraj

Popis pozice

Do výrobní společnosti v Benešově nad Ploučnicí hledáme nástrojáře. Ničeho se nemusíte bát, vše Vás naučíme. Stačí nám pokud jste technicky zdatný kutil a nebojíte se nových výzev.
Sestavování, seřizování a příprava lisovacích nástrojů pro hromadnou výrobu dle technické dokumentace.

Profil kandidáta

  • ukončené střední odborné vzdělání nejlépe technického směru

  • Výhodou je praxe na obdobné pozici / zkušenost z výrobní společnosti

  • Máte technické myšlení

  • Nebojíte se nových výzev a máte chuť pracovat

Nabízíme

  • Mzda dle zkušeností

  • Společnost se silnou tradicí, přátelským kolektivem a prostředím, kde je radost pracovat a můžete se zde dál profesně rozvíjet

  • Pracovní smlouvu na dobu určitou po dobu jednoho roku (budeme-li vzájemně spokojení, prodloužíme Vám pracovní poměr na dobu neurčitou)

  • Benefity: závodní stravování, odměna za pracovní/životní výročí, věrnostní odměny, + 2 dny dovolené navíc, penzijní pojištění, 13. a 14. mzda, mimořádné odměny za pracovní výkon, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, příspěvky na dětský tábor

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Pavlíčková
+420703865349
ID: 3973372  Datum zveřejnění: 24.9.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.