C# Developer (hi-tech, umělá inteligence, zpracování obrazu, machine learning, robotika a automatizace)

Southern Moravia Region

Popis pozice

Zajímají tě hi-tech, umělá inteligence, zpracování obrazu, machine learning, robotika a automatizace? Jestliže máš praxi v objektově orinetovaném programování, chceš dělat v C# a máš vysokoškolský titul, čti dál!
✅ vývoj desktopových aplikací pro automatizaci elektronových mikroskopů

aplikace image procesingu a umělé inteligence na reálném produktu z oblasti hi-tech

vylepšování výkonu stávajících aplikací

produktový kód píšeme v C# .NET 4.7, .NET Core a Visual Studiu 2019 pro Win10

pro zpracování obrazu používáme OpenCV s vlastními nádstavbami

používáme CI/CD s využitím Git, GitLab, Jenkins

Profil kandidáta

☑️ titul Bc. nebo Ing. v informatice nebo souvisejícím technickém oboru

☑️ profesní zkušenosti v objektově-orientovaném vývoji, ovládáš C# nebo jiný objektově orientovaný jazyk a nebojíš se přechodu na C#

☑️ baví tě zpracování obrazu, machine learning, robotika, automatizace

☑️ domluvíš se anglicky

☑️ nevadí ti občas cestovat

Nabízíme

✔️ smysluplnou práci, která pomáhá posouvat technologické limity největších výrobců elektroniky na světě

✔️ možnost jít za hranice SW a podílet se na komplexním vývoji produktu od HW po UX

✔️ flexibilita v plánování pracovní doby a 5 týdnů dovolené

✔️ příležitosti k rozvoji (např. bezplatné kurzy angličtiny a jiné)

✔️ příspěvky na penzijní připojištění, roční bonusy, Multisport karta zdarma a výhodný mobilní tarif pro soukromé účely

✔️ moderní pracovní prostředí s relaxačními zónami a masážemi přímo v budově

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3973990  Datum zveřejnění: 25.9.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.