Senior Automation Tester - Kladno

Praha

Popis pozice

Pracovní příležitost v stabilní české firmě, která působí na českém a slovenském trhu již 30 let. Společnost poskytuje komplexní služby a řešení pro SW vývoj, komunikační systémy, bezpečnostní integrační nadstavby a vizualizace, audiovizuální a prezentační techniku, automatizace budov a další. Jeden z posledních projektu firmy souvisí s epidemií Covid - preventivní řešení pomocí termografického systému pro automatickou identifikaci osob se zvýšenou tělesnou teplotou. Firma realizovala spoustu jiných zajímavých projektů pro letiště Václava Havla, zámky, automobilku Jaguar na Slovensku a další.

  • spolupráce na tvorbě testovací strategie a výběr vhodných nástrojů

  • tvorba akceptačních kritériích

  • tvorba skriptů pro automatické testování

  • provádění low-level testování

  • návrh komplexní testovací infrastruktury

Profil kandidáta

  • min. 2 roky relevantní praxe v testování

  • seniorní zkušenost v oblasti komplexního testování SW

  • pokročilá znalost tvorby automatizačních frameworků a automatických reportů (např. Extent Reports)

  • znalost C#, testování REST API, SQL, Linux RedHat / CentOS

  • chuť podílet se na budování kompetencí týmu

  • zájem být hlavním nositelem zkušeností a schopnost předávat zkušenosti kolegům

Nabízíme

  • možnost práce na HPP nebo IČO

  • flexibilní pracovní dobu

  • 25 dní dovolené, stravenky, sick days, cafeterie, výhodné předschválené úvěry, výhodný mobilní tarif atd.

  • podporu profesního i osobního rozvoje

  • neformální vztahy a příjemnou firemní kulturu, ve které se dobře pracuje

  • místo výkonu práce - Kladno

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3977040  Datum zveřejnění: 26.9.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.