PLC programátor - 13. plat, možné home-office

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máte-li zájem pracovat v zakázkové výrobě v energetickém průmyslu, je Vám blízká oblast PLC programování, jste týmový a občas si rádi uděláte výjezd na služební cestu, pak je tu příležitost pro Vás... Hledáme šikovného PLC programátora, který rozšíří oddělení automatizace.
  • Práce v 8 členném týmu v rámci oddělení automatizace

  • Tvorba PLC programů a systémů SCADA dle kritérií zakázek

  • Poskytování vzdálené podpory sítě inženýrům

  • Spolupráce s odděleními napříč společností

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání

  • Dobrá znalost programování PLC a SCADA aplikací

  • Angličtina na komunikativní úrovni

  • Zkušenost s PLC programováním

  • Ochota občasných pracovních cest do zahraničí (pouze občas, např: Afrika, Amerika aj.)

Nabízíme

  • Práce v nadnárodní společnosti s vysokou firemní kulturou

  • 13. plat

  • Vzdělávací kurzy, školení, firemní akce

  • Dovolená 5 týdnů

  • Mobilní telefon, notebook

  • Stravenky

  • Možnost home office

  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3977043  Datum zveřejnění: 26.9.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.