Servisní technik stavebních strojů (jednosměnný provoz)

Praha

Popis pozice

Máte zkušenost s opravou stavebních či zemědělských strojů?

Chcete pracovat pro mezinárodní společnost s více než 100letou tradicí, která se zabývá výrobou stavebních strojů? Potom hledáme právě Vás!

  • práce na pražské pobočce i v terénu – budete jezdit za zákazníky v daném regionu

  • provádění servisních oprav stavební techniky a stavebních strojů dle návodu

  • určování závad na strojích a návrh řešení

  • komunikace se zákazníky

Profil kandidáta

  • strojírenské vzdělání

  • zkušenosti s opravou stavebních nebo zemědělských strojů, případně nákladních aut

  • schopnost samostatné práce

  • ŘP skupiny B

Nabízíme

  • platové ohodnocení dle Vašich zkušeností

  • 5 týdnů dovolené

  • stravenky

  • pracovní dobu (po – čt 7:00 - 16:00, pá – 7:00 - 14:30)

  • kvalitní zaškolení

  • spolupráci na HPP

  • práci v Praze pro stabilní společnost s dlouhou tradicí

  • nástup možný ihned nebo dohodou

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis. V případě dotazů jsem Vám k dispozici na čísle 728 275 980.
Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Laganová
ID: 3979384  Datum zveřejnění: 30.9.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.