Projektant dopravních staveb - mosty

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máte vzdělání v oblasti stavebnictví?
Baví Vás projekční činnost nebo chcete získat praxi a lákají Vás mostní objekty a inženýrské konstrukce?
Nabízíme skvělý pracovní tým s jedním volným místem – určitě stojí za to poslat Váš životopis a zařadit se do výběrového řízení!

  • Samostatná práce na projektech v oblasti projektování mostních staveb

  • Vedení projektů mostních staveb

  • Návrhy silničních a železničních propustků, inženýrských/geotechnických konstrukcí

  • Projednávání dokumentace s příslušnými orgány a organizacemi, rovněž také s partnery investiční výstavby

Profil kandidáta

  • VŠ/SŠ vzdělání (zaměřené na konstrukce dopravních staveb, případně statika staveb)

  • Orientaci v projektové dokumentaci, související legislativě a normách

  • Zájem o obor, chuť rozšiřovat své znalosti

  • Znalost práce na PC – MS Office

  • Zkušenosti s prací v AutoCadu

  • Týmovost, pečlivost, svědomitost, samostatnost

Nabízíme

  • Adekvátní platové ohodnocení

  • prémie 2x ročně

  • Pružnou pracovní dobu

  • Profesní i osobní růst, účast na školeních

  • Další benefity

Místo pracoviště: Ostrava
Nástup: možný dohodou nebo ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Monika Zemanová
+420 725 980 917
ID: 3980772  Datum zveřejnění: 2.10.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.