Java developer - - nový tým a projekt!

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pro jednu z největších skandinávských bank skládáme tým back-end Java vývojárů. Hledáme kolegy na expertní pozici Java developera, kteří nám pomůžou s integrací komerčního řešení kreditních karet s ostatními systémy v bance.
Java back-end vývojářií budou pracovat na integraci komerčního řešení kreditních karet s ostatními systémy v bance pomocí těchto technologií: API, Oracle, Java, MS SQL a další...
Prvních pár týdnů budou týmy sedět spolu v Ostravě, poté je na Tobě, zda-li budeš pracovat převážně z domu, nebo využiješ některou z našich kanceláří (Ostrava, Brno, Zlín, Olomouc)

Profil kandidáta

✔️ cca 10 let praxe v Java SE/Java EE vývoji
✔️ zkušenost s nejméně jedním z těchto aplikačních serverů alespoň 2 roky (weblogic,jboss wildfly)
✔️ cca 7 let praxe se Springem (Spring Boot, Spring Security, REST, JPA)
✔️ znalost Oracle, MSSQL nebo podobné DB
✔️ znalost UML diagramů
✔️ Reactive Java, Microservices architektura, Docker

Nabízíme

☑️ vývoj na zelené louce! Integrační řešení mezi systémy bude nový tým vyvíjet od nuly
☑️ mezinárodní prostředí – spolupráce s kolegy jak u nás, tak v zahraničí
☑️ super kolektiv, fajn managery a skvělou severskou firemní kulturu
☑️ smlouvu na dobu neurčitou
☑️ home office, flexibilní pracovní doba –work-life balance u nás není jen pojem
☑️ možnost osobního rozvoje, spolupráce se špičkami ve firmě, se zahraničními kolegy, tréninky a certifikace, práce s nejnovějšími technologiemi
☑️ nápoje a ovoce na pracovišti zdarma
☑️ Cafeteria benefity – sauna, zaplacení dovolené, nákup vitamínů nebo třeba kurz paraglidingu
☑️ další interní benefity (týden dovolené navíc, stravenky, penzijní a životní připojištění, životní jubilea apod.)
Multisport kartu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3981196  Datum zveřejnění: 2.10.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.