Výrobní přípravář/ka

Praha

Popis pozice

Naplňuje Vás práce v přípravě staveb a chcete svou kariéru posunout o stupeň výš? Máte zájem spolupracovat na velkých projektech v oblasti monolitických konstrukcí? Zašlete mi svůj životopis a získejte možnost rozšířit tým odborníků v jedné z nejvýznamnějších stavebních firem v ČR!

  • Příprava podkladů pro realizaci části stavby

  • Zajištění poptávek subdodavatelů, následné vyhodnocování nabídek

  • Zpracovávání kontrolních a zkušebních plánů

  • Kontrola realizační projektové dokumentace, naceňování změn

  • Tvorba harmonogramů výstavby, kontrola ekonomického výsledku zakázky

Profil kandidáta

  • Vzdělání stavebního zaměření

  • Předchozí zkušenost na obdobné pozici min. 2 roky

  • Výborná schopnost čtení technické dokumentace

  • Znalost programů SAP, MS Project, RSV, Kros

  • Zkušenost s vedením výběrových řízení

  • ŘP sk. B

  • Komunikační schopnosti

Nabízíme

  • Odpovídající finanční ohodnocení

  • Možnost podílet se na projektech v řádu stovek milionů Kč

  • Týden dovolené navíc, 2 sick days

  • Pružnou pracovní dobu, možnost home office

  • Stravenky a poukázky Flexi Pass

  • Multisport kartu

  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění

  • Možnost zapojit se do zaměstnaneckého akciového programu

  • Přátelskou atmosféru menšího kolektivu, příjemné pracovní prostředí

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420731412536
ID: 3981400  Datum zveřejnění: 4.10.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.