Hledáme obchodní zástupce po celé ČR.

Česká republika (Práce vyžaduje cestování)

Popis pozice

Staňte se novým členem našeho obchodního týmu. Právě teď hledáme obchodního zástupce po celé České republice. Pokud máte obchodního ducha a chcete pracovat pro jedničku na trhu v oblasti energií, tak hledáme právě vás!
Jako obchodní zástupce zapomeňte na navolávání schůzek a ježdění po celé republice. Schůzky vám navolají kolegové z call centra a vy se budete moci soustředit pouze na obchod se zákazníky v lokalitě vašeho bydliště.

Profil kandidáta

Obchodní duch, reprezentativní vystupování a výborná komunikace je základ.

Zkušenost na této či podobné pozici je pro vás bezpochyby výhodou.

Dále by vám neměl chybět řidičský průkaz sk. B, vlastní automobil a čistý trestní rejstřík.Už podnikáte? Pokud nezastupujete jinou energetickou společnost, tak v tom není problém. ?
Nabízíme

Co Vás u nás čeká?

Kromě nadstandardního finančního ohodnocení (ti nejlepší si vydělají až 80 000 Kč/měs.) Vám nabízíme také plnou podporu, díky které se můžete soustředit jen na schůzky s klienty. Poskytneme vám veškeré technické vybavení (telefon, notebook, tiskárna) a zajistíme vám plný diář schůzek.Neváhejte a připojte se k našemu týmu! Stačí se nám ozvat jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže. Všechny uchazeče budeme co nejdříve kontaktovat.

Těšíme se na vaší reakci!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lucie Vašíčková
ID: 3981552  Datum zveřejnění: 5.10.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.