Zkušený skladník/ce nebo expedient/ka do skladu léčiv v Pavlově u Kladna

Pavlov, Česko

Popis pozice

Hledáme nové kolegy a kolegyně do skladu léčiv v Pavlově u Kladna.

Smlouva na HPP se zajímavým výdělkem, možnost výběru pozice.

Neváhejte, zjistěte více a získejte práci ve stabilní farmaceutické firmě!
Jako pracovník či pracovnice příjmu budete přebírat zboží, zadávat údaje do počítače a ověřovat šarže.

Jako operátor/ka expedice budete u linky pracovat se skenerem, manipulovat se zbožím, chystat objednávky a kontrolovat šarže.

Jako pracovník či pracovnice expedice budete manipulovat s kartóny a vyskladňovat zboží dopravcům.

Profil kandidáta

Přivítáme předchozí zkušenosti s prací ve skladu nebo ve výrobě.

Pro práci na příjmu je nutná znalost práce na PC.

Práce probíhá ve dvousměnném provozu s možnými přesčasy.

Nabízíme

Pracujte v novém moderním prostředí a ve fajn kolektivu.

Můžete si vydělat od 135 Kč za hodinu (od 23 000 Kč měsíčně) a pracovat budete na HPP s možností dlouhodobé spolupráce.

Udělejte změnu a ozvěte se už dnes jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže nebo volejte na 226 257 592.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3982324  Datum zveřejnění: 6.10.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.